KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3742563
*
nr 374 2563
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Blandteknik, 2 st, Solveig Hammarstedt
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 september 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/9 02:17:33
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik solveig hammarstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9210 Blandteknik
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:49
-
9273 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -84, Pol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:14
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:47
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:50
-
9361 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:54
-
9360 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötor..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:18
*
Solveig Hammarstedt
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
nr 374 2563
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Blandteknik, 2 st, Solveig Hammarstedt
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 september 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/9 02:17:33 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik solveig hammarstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9210 Blandteknik
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:49 -
9273 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -84, Pol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:14 -
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:47
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:50 -
9361 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:54 -
9360 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötor..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:18